مبانی نظری تعهد سازمانی | مطالعات ISI و پژوهشی


در حال بارگذاری
13 آگوست 2017
قابل ویرایش(WORD)
52KB
13 صفحه
۲,۹۰۰ تومان
خرید

تعهد سازمانی محصولی در ۱۳ صفحه با فونت بی لوتوس ۱۴ اندازه ۱ و در قالب فایل ورد گردآوری شده است و شامل ۲۸ رفرنس مستند به مقالات معتبر می باشد. برای این محصول محدودیت دانلود تا ۳ مرتبه در نظر گرفته شده است.

 

در بخش مربوط به تعهد سازمانی نیز به طور کلی ساختار این اصطلاح رابطه روحی و روانی کارکنان با سازمان را نشان می‌دهد و همچنین تصمیم اعضا را نسبت به همکاری یا عدم همکاری با سازمان تلویحا بیان می‌کند. غالبا تاثیر تعهد سازمانی بر روی رفتارها و برخورد کارمندان مشهود است. سازمان‌ها در بین کارمندانشان برای تعهد ارزش قائل می‌شوند، چرا که تصور می‌کنند که تعهد سازمانی رفتارهای بازدارنده‌ای از قبیل تاخیر، غیبت و ناکارآمدی را کاهش می‌دهد، به طور معمول گفته می‌شود که کارمندان متعهد برای دستیابی به اهداف سازمانی تلاش‌های بی­شماری انجام می‌دهند. کارمندانی که برای ارتباطشان با یک سازمان ارزش قائل هستند به احتمال زیاد نسبت به سازمان پایبندتر و برای موفقیت سازمان تلاش بیشتری انجام می‌دهند. (همتی عفیف و همکاران، ۱۳۹۶: ۴۸)

منبع

همتی عفیف، علی؛ نظری، رامین؛ حاجی‌حسنی، مبین (۱۳۹۶). تعیین و بررسی نقش سبک زندگی در موفقیت استراتژی ایجاد تعهد سازمانی (موردکاوی: دبیران تربیت‌بدنی منطقه ۵ تهران)، مطالعات تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، شماره ۲، ص ۴۷-۵۶٫

 

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.