مبانی نظری برندسازی |مطالعات ISI


در حال بارگذاری
۱۶ مهر ۱۴۰۰
۳,۰۰۰ تومان
خرید

مبانی نظری برندسازی

مبانی نظری برندسازی | تعداد صفحات : ۱ صفحه

ژو و همکاران (۲۰۲۱) اثبات کردند که برندسازی یکی از دلایل گسترش کسب و کارها است. این متغیر می تواند رابطه پویا بین عناصر کسب و کار ایجاد نماید. معمولا برندسازی سبب بهبود مکانیسم های وفاداری مشتریان می شود. سطح خرید را تحت تاثیر قرار می دهند. برندسازی مکانیزم اصلی ساخت وفاداری به نام تجاری است. برندسازی مناسب در نهایت می تواند به افزایش اعتماد مشتریان منجر گردد. همچنین می تواند به درک عمیق از موقعیت کسب و کار نیز منجر گردد. معمولا شرکت هایی که برندسازی خوبی دارند، گزینه های بازاریابی مناسبی را ارایه می دهند، آن ها معمولا مشتریان وفادارتری دارند.

ادامه

هوانگ و همکاران (۲۰۲۱) اثبات کردند که برندسازی گزینه مهمی در بهبود اعتماد مشتریان می باشد. برندسازی معمولا گزینه رضایت از محصولات شرکت را به دنبال دارد. همچنین پیامدهای این متغیر بهبود در نام تجاری شرکت می باشد. معمولا نام تجاری شرکت در قبال برندسازی یک متغیر تعدیل گر می باشد. زمانی برندسازی به خوبی شکل می گیرد، آنگاه تجربیات مشتریان بهبود می یابد. این تجربیات در ابعاد زیر قابل بررسی هستند:

۱-تجارب حسی.

۲-تجارب عاطفی.

۳-تجارب رفتاری.

۴-تجارب فکری.

ادامه

براساس رویکردهای بالا بهبود برندسازی می تواند تجارب حسی مشتریان را تقویت نماید. همچنین این متغیر می تواند سبب تقویت تجارب عاطفی شود. علاوه بر این می تواند سبب تقویت تجارب رفتاری گردد. علاوه بر این انتظار بر این است که با بهبود برندسازی تجارب فکری نیز تقویت گردد.

کلیه و همکاران (۲۰۲۱) اثبات کردند که برندسازی یکی از گزینه های بالقوه تقویت شرکت است. همچنین این متغیر سبب بهبود انتخاب محصول می شود. انتخاب محصول در فروشگاه ها براساس برندسازی صورت می گیرد. این متغیر می تواند بر تشخیص بصری و احساسی مشتریان اثرگذار باشد. معمولا برندسازی به معنی تامین نام تجاری مناسب می باشد. این تناسب باید به گونه ای باشد که در نهایت اعتماد و رضایت مشتریان را تقویت نماید. همچنین برندسازی می تواند بر میزان فروش محصولات در قفسه اثرگذار باشد.

منابع

مبانی نظری

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.