مبانی نظری مسئولیت اجتماعی | مطالعات ISI


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۸ مهر ۱۴۰۰
نوع فایل
ورد قابل ویرایش
حجم فایل
تعداد صفحات
1 صفحه
تعداد بازدید
329 بازدید
۳,۰۰۰ تومان

مبانی نظری مسئولیت اجتماعی

مبانی نظری مسئولیت اجتماعی | تعداد صفحات: ۱ صفحه

تان و چائوا (۲۰۲۲) در نظریه خود اثبات کردند که مسئولیت اجتماعی  به آموزش و تجارب یادگیری ارتباط دارد. این متغیر معمولا سبب تقویت آموزش و تجارب یادگیری می شود. همچنین مسئولیت اجتماعی  آموزش و تجارب یادگیری را تقویت می کند. معمولا کشورها با با این گزاره توانایی آموزش و تجارب یادگیری را به دست می آورند. این متغیر به معنی تغییر در سطح آموزش و تجارب یادگیری می باشد.

همچنین این متغیر قابلیت های آموزش و تجارب یادگیری را ارتقا می دهد. مسئولیت اجتماعی  برای شرکت ها در ابعاد مختلف ابزاری برای تقویت آموزش و تجارب یادگیری می باشد. همچنین با این متغیر می توان آموزش و تجارب یادگیری را بهینه کرد. آموزش و تجارب یادگیری در این حالت گزینه مهمی به شمار می روند. هدف نهایی مسئولیت اجتماعی  افزایش آموزش و تجارب یادگیری می باشد.

مبانی نظری مسئولیت اجتماعی در مطالعه واتامانیسکو و همکاران(۲۰۲۱)

واتامانیسکو و همکاران(۲۰۲۱) اثبات کردند که مسئولیت اجتماعی  به یادگیری و همچنین تعهد به اجتماع کمک می کند. این متغیر می تواند گزینه مهمی برای بهبود یادگیری و همچنین تعهد به اجتماع باشد. یادگیری و همچنین تعهد به اجتماع در این حالت گزینه مهم مسئولیت اجتماعی  می باشد. گزینه یادگیری و همچنین تعهد به اجتماع می تواند در نهایت سبب کیفیت مسئولیت اجتماعی  گردد.

شرکتی که بتواند به یادگیری و همچنین تعهد به اجتماع دست یابد معمولا می تواند گزینه قوی برای این متغیر باشد. همچنین این شرکت ها می توانند در سطح یادگیری و همچنین تعهد به اجتماع بهبود یابند. همچنین این متغیر به تقویت سیستم یادگیری و همچنین تعهد به اجتماع در سازمان کمک می کند. این سیستم های یادگیری و همچنین تعهد به اجتماع در یک رابطه علی به توسعه منجر می شوند. همچنین آن ها یادگیری و همچنین تعهد به اجتماع را به همراه خواهند داشت.

ادامه

باراسکویتی و استریمیکینی (۲۰۲۱) به بررسی توسعه مسئولیت اجتماعی  در کارایی مالی و دستیابی به مفاهیم پرداخت. این مطالعه اثبات کردند که مسئولیت اجتماعی  معمولا سبب توسعه کارایی مالی و دستیابی به مفاهیم می شود. همچنین مسئولیت اجتماعی  گزینه مناسبی برای شرکت ها در جهت بهبود کارایی مالی و دستیابی به مفاهیم می باشد.

شرکت هایی که محصول مسئولیت اجتماعی ی دارند، معمولا سطح بالاتری از کارایی مالی و دستیابی به مفاهیم را ارایه می دهند. این مطالعه نشان داد که جنبه های کارایی مالی و دستیابی به مفاهیم می تواند بر گزینه های مسئولیت اجتماعی  اثرگذار باشد. این گزینه های مسئولیت اجتماعی  معمولا از جنبه های کارایی مالی و دستیابی به مفاهیم تبعیت می کنند. یکی از گزاره های مهم در شرکت ها، کارایی مالی و دستیابی به مفاهیم می باشد. هر چه ارزش کل مسئولیت اجتماعی  بالاتر باشد، نشان می دهد که شرکت ها موفق تر عمل کرده اند.

منابع

مبانی نظری

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.