مبانی نظری احراز هویت | مطالعات ISI


در حال بارگذاری
۳ آبان ۱۴۰۰
ورد قابل ویرایش
1 صفحه
253 بازدید
۴,۰۰۰ تومان
خرید

مبانی نظری احراز هویت

مبانی نظری احراز هویت |تعداد صفحات: ۱ صفحه

اسپوسیت و همکاران در سال ۲۰۲۱ در نظریه خود به بررسی رابطه استفاده از بلاک چین  و احراز هویت پرداختند. این محققین اثبات کردند که استفاده از بلاک چین  بر احراز هویت اثرگذار است. به عبارتی با استفاده از متغیر استفاده از بلاک چین  می توان سطح احراز هویت را تحت تاثیر قرار داد. زمانی سطح هر یک از متغیر بیان شده  تغییر کند، می توان انتظار داشت که سطح احراز هویت نیز تغییر کند.

کیئو و همکاران در سال ۲۰۲۰ در نظریه خود ارتباط بین متغیر بلاک چین را با احراز هویت اثبات کردند. این محققین دریافتند که متغیر بلاک چین می توانند بر سطح عملکرد سازمان اثرگذار باشند. همچنین آنها به این نتیجه رسیدند که وقتی سطح متغیر بلاک چین دچار تغییر شود، احتمال تغییر در سطح متغیر احراز هویت نیز وجود دارد.

لئو و همکاران در سال ۲۰۲۰ در نظریه خود اثبات کردند. که احراز هویت می تواند تحت تاثیر داده ها و امنیت سایبری قرار گیرد. به عبارتی احراز هویت معمولا با تغییراتی که در متغیرهای داده ها و امنیت سایبری ایجاد می شود. تغییر می کند. پیشنهاد می شود برای تغییر در سطح احراز هویت ابتدا سطوح مرتبط با متغیرهای داده ها و امنیت سایبری را تغییر داد.

ادامه

یزدینجات و همکاران در سال ۲۰۲۰ اثبات کردند. که با تغییر در سطح متغیرهای شبکه های بلاک چین و شبکه داده ها می توان سطح متغیر احراز هویت را تحت تاثیر قرار داد. به عبارتی تغییرات متغیر عملکرد تحت تاثیر مولفه هایی قرار دارد. این مولفه ها عبارتند از:

۱- شبکه های بلاک چین.

۲-شبکه داده ها.

میرصادقی و همکاران در سال ۲۰۲۱ استدلال کردند. که زمانی می توان عملکرد سازمانی را بهبود داد. که به متغیرهای اعتماد و داده های خوشه بندی شده توجه شود. زمانی یک سازمان به متغیرهای اعتماد و داده های خوشه بندی شده توجه می کند. معمولا سطح عملکرد سازمانی دچار تغییر می شود. اگر تغییرات ایجاد شده در متغیرهای اعتماد و داده های خوشه بندی شده مثبت باشد. معمولا سطح عملکرد سازمانی بهبود می یابد. همچنین این محققین پس از ارایه نظرات خود پیشنهاد دادند. که اعتماد و داده های خوشه بندی شده می تواند مورد استفاده برای بهبود احراز هویت قرار گیرد.

منابع

مبانی نظری

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.