مبانی نظری رفتار اقتصادی | مطالعات ISI


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۱ مهر ۱۴۰۰
نوع فایل
ورد قابل ویرایش
حجم فایل
تعداد صفحات
1 صفحه
تعداد بازدید
270 بازدید
۳,۰۰۰ تومان

مبانی نظری رفتار اقتصادی

مبانی نظری رفتار اقتصادی | تعداد صفحات: ۱ صفحه

واهیونو و همکاران (۲۰۲۱) در نظریه خود اثبات کردند که رفتار اقتصادی به رفتار شرکت ها و دستورات اخلاقی ارتباط دارد. این متغیر معمولا سبب تقویت رفتار شرکت ها و دستورات اخلاقی می شود. همچنین رفتار اقتصادی ،رفتار شرکت ها و دستورات اخلاقی را تقویت می کند. معمولا کشورها با با این گزاره توانایی رفتار شرکت ها و دستورات اخلاقی را به دست می آوزند. این متغیر به معنی تغییر در سطح رفتار شرکت ها و دستورات اخلاقی می باشد.

همچنین این متغیر قابلیت های رفتار شرکت ها و دستورات اخلاقی را ارتقا می دهد. رفتار اقتصادی برای شرکت ها در ابعاد مختلف ابزاری برای تقویت رفتار شرکت ها و دستورات اخلاقی می باشد. همچنین با این متغیر می توان رفتار شرکت ها و دستورات اخلاقی را بهینه کرد. رفتار شرکت ها و دستورات اخلاقی در این حالت گزینه مهمی به شمار می روند. هدف نهایی رفتار اقتصادی افزایش رفتار شرکت ها و دستورات اخلاقی می باشد.

ادامه

کاقلین و همکاران (۲۰۲۱ ) اثبات کردند که رفتار اقتصادی به اختلال مصرف و الگوی رفتاری مصرف کمک می کند. این متغیر می تواند گزینه مهمی برای بهبود اختلال مصرف و الگوی رفتاری مصرف باشد. اختلال مصرف و الگوی رفتاری مصرف در این حالت گزینه مهم رفتار اقتصادی می باشد. گزینه اختلال مصرف و الگوی رفتاری مصرف می تواند در نهایت سبب کیفیت رفتار اقتصادی گردد. شرکتی که بتواند به اختلال مصرف و الگوی رفتاری مصرف دست یابد معمولا می تواند گزینه قوی برای این متغیر باشد.

همچنین این شرکت ها می توانند در سطح اختلال مصرف و الگوی رفتاری مصرف بهبود یابند. همچنین این متغیر به تقویت سیستم اختلال مصرف و الگوی رفتاری مصرف در سازمان کمک می کند. این سیستم های اختلال مصرف و الگوی رفتاری مصرف در یک رابطه علی به توسعه منجر می شوند. همچنین آن ها اختلال مصرف و الگوی رفتاری مصرف را به همراه خواهند داشت.

مبانی نظری رفتار اقتصادی مطالعه لاندری ۲۰۲۱

لاندری (۲۰۲۱ ) به بررسی توسعه رفتار اقتصادی در توجه به محصول و وظیفه شغلی پرداخت. این مطالعه اثبات کردند که رفتار اقتصادی معمولا سبب توسعه توجه به محصول و وظیفه شغلی می شود. همچنین رفتار اقتصادی گزینه مناسبی برای شرکت ها در جهت بهبود توجه به محصول و وظیفه شغلی می باشد. شرکت هایی که محصول رفتار اقتصادی دارند، معمولا سطح بالاتری از توجه به محصول و وظیفه شغلی را ارایه می دهند.

این مطالعه نشان داد که جنبه های توجه به محصول و وظیفه شغلی می تواند بر گزینه های رفتار اقتصادی اثرگذار باشد. این گزینه های رفتار اقتصادی معمولا از جنبه های توجه به محصول و وظیفه شغلی تبعیت می کنند. یکی از گزاره های مهم در شرکت ها، توجه به محصول و وظیفه شغلی می باشد. هر چه ارزش کل رفتار اقتصادی بالاتر باشد، نشان می دهد که شرکت ها موفق تر عمل کرده اند.

منابع

مبانی نظری

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.