مبانی نظری کیفیت محصول | مطالعات ISI


در حال بارگذاری
۲۲ مهر ۱۴۰۰
ورد قابل ویرایش
1.5
175 بازدید
۳,۰۰۰ تومان
خرید

مبانی نظری کیفیت محصول

مبانی نظری کیفیت محصول | تعداد صفحات: ۱.۵ صفحه

منگ و همکاران (۲۰۲۰) در نظریه خود اثبات کردند که کیفیت محصول  به تنظیم محصول و کنترل محصول  ارتباط دارد. این متغیر معمولا سبب تقویت تنظیم محصول و کیفیت کیفیت محصول  می شود. همچنین کیفیت محصول  تنظیم محصول و کنترل محصول  را تقویت می کند. معمولا کشورها با با این گزاره توانایی تنظیم محصول و کنترل محصول  را به دست می آوزند.

این متغیر به معنی تغییر در سطح تنظیم محصول و کنترل محصول  می باشد. همچنین این متغیر قابلیت های تنظیم محصول و کنترل محصول  را ارتقا می دهد. کیفیت محصول  برای شرکت ها در ابعاد مختلف ابزاری برای تقویت تنظیم محصول و کنترل محصول  می باشد. همچنین با این متغیر می توان تنظیم محصول و کنترل محصول  را بهینه کرد. تنظیم محصول و کنترل محصول در این حالت گزینه مهمی به شمار می روند. هدف نهایی کیفیت محصول  افزایش تنظیم محصول و کنترل محصول  می باشد.

مبانی نظری کیفیت محصول مطالعه ون و سیکین ۲۰۲۰

ون و سیکین (۲۰۲۰ ) اثبات کردند که کیفیت محصول  به سودآوری و توسعه سالم سیستم عامل های اشتراک گذاری کمک می کند. این متغیر می تواند گزینه مهمی برای بهبود سودآوری و توسعه سالم سیستم عامل های اشتراک گذاری باشد. سودآوری و توسعه سالم سیستم عامل های اشتراک گذاری در این حالت گزینه مهم کیفیت محصول  می باشد. گزینه سودآوری و توسعه سالم سیستم عامل های اشتراک گذاری می تواند در نهایت سبب کیفیت کیفیت محصول  گردد.

شرکتی که بتواند به سودآوری و توسعه سالم سیستم عامل های اشتراک گذاری دست یابد معمولا می تواند گزینه قوی برای این متغیر باشد. همچنین این شرکت ها می توانند در سطح سودآوری و توسعه سالم سیستم عامل های اشتراک گذاری بهبود یابند. همچنین این متغیر به تقویت سیستم سودآوری و توسعه سالم سیستم عامل های اشتراک گذاری در سازمان کمک می کند. این سیستم های سودآوری و توسعه سالم سیستم عامل های اشتراک گذاری در یک رابطه علی به توسعه منجر می شوند. همچنین آن ها سودآوری و توسعه سالم سیستم عامل های اشتراک گذاری را به همراه خواهند داشت.

ادامه

دئوان(۲۰۲۱ ) به بررسی توسعه کیفیت محصول  در ویژگی های مواد اولیه  و کنترل محصول پرداخت. این مطالعه اثبات کردند که کیفیت محصول  معمولا سبب توسعه ویژگی های مواد اولیه  و کنترل محصول می شود. همچنین کیفیت محصول  گزینه مناسبی برای شرکت ها در جهت بهبود ویژگی های مواد اولیه  و کنترل محصول می باشد. شرکت هایی که به فکر کیفیت محصول هستند، معمولا سطح بالاتری از ویژگی های مواد اولیه  و کنترل محصول را ارایه می دهند.

این مطالعه نشان داد که جنبه های ویژگی های مواد اولیه  و کنترل محصول می تواند بر گزینه های کیفیت محصول  اثرگذار باشد. این گزینه های کیفیت محصول  معمولا از جنبه های ویژگی های مواد اولیه  و کنترل محصول تبعیت می کنند. یکی از گزاره های مهم در شرکت ها، ویژگی های مواد اولیه  و کنترل محصول می باشد. هر چه ارزش کل کیفیت محصول  بالاتر باشد، نشان می دهد که شرکت ها موفق تر عمل کرده اند.

منابع

مبانی نظری

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.